Instructables

how much would this cost all toghther?

im just asking how much money you need to actually make it.

pacocloud4 years ago
well beside these dumbassess probably 200 dollars
Its over 9000!!!!!!!!!!
3 grains of rice, 1 sock and 2 leaves
GnomeMaster4 years ago
i have no idea what you are asking what you could make... it just says "how much would this cost all toghther? im just asking how much money you need to actually make it"
Dr.Bill4 years ago
every dime !
kelseymh4 years ago
Too much.
Kiteman4 years ago
A whole pocket-full, plus a bit extra.
fwjs28 Kiteman4 years ago
and cake....if its not a lie....
fwjs28 fwjs284 years ago
yummmm....cake
Pro

Get More Out of Instructables

Already have an Account?

close

PDF Downloads
As a Pro member, you will gain access to download any Instructable in the PDF format. You also have the ability to customize your PDF download.

Upgrade to Pro today!