loading
One day a tit flew behind my window and demanded food. I left some buck wheat behinf my window on the subsill and since then the tits have been coming to eat it. They make quite a lot of noise on the subsill with their feet and wake me up in the morning so I decided to build them a house. After finishing a pack of Pringles last night I chose the can as the main material for the house.

---

Ühel päeval lendas mu aknale tihane ja nõudis süüa. Puistasin aknaplekile tatratangu ja tihased aina sõid. Nad tegid aknaplekile lennates päris kõva lärmi ja ajasid mind hommikuti üles. Seetõttu otsustasin neile maja ehitada. Kasutasin peamise majamaterjalina tühjaks söödud Pringlesi krõpsutoru.

Step 1: Supplies

Picture of Supplies
These are some of the things I needed. I also used a kitchen knife, a see through tape, a needle and some yarn and a piece of cardboard.

---

Peale pildil olevate materjalide ja tööriistade kasutasin veel kööginuga, läbipaistvat laia kleeplinti, nõela, lõnga ja tükki pappi.
 
Libahunt2 years ago
Mulle meeldib see lihtne ja vaevata riputamise süsteem. Ja äge siin eesti keelt lugeda.
Aga pane pealkirja "Tee ise linnumaja" või midagi sellist, et googli otsing eesti keeles paremini mõikaks.
hkannelm (author)  Libahunt2 years ago
:) Aitäh. Tänaseks on selgunud, et akna küljes rippudes kolksub majake ikkagi vastu akent ja teeb kerget müra, aga pm on võimalik lõng pikemaks teha, maja aknaplekile toetada, aga lõng takistab tal alla kukkumast, kui linnud sööma tulevad. Aga kui majaseina sisse konksu taguda ei taha, siis on selline lahendus igatahes abiks. :)