loading
One day a tit flew behind my window and demanded food. I left some buck wheat behinf my window on the subsill and since then the tits have been coming to eat it. They make quite a lot of noise on the subsill with their feet and wake me up in the morning so I decided to build them a house. After finishing a pack of Pringles last night I chose the can as the main material for the house.

---

Ühel päeval lendas mu aknale tihane ja nõudis süüa. Puistasin aknaplekile tatratangu ja tihased aina sõid. Nad tegid aknaplekile lennates päris kõva lärmi ja ajasid mind hommikuti üles. Seetõttu otsustasin neile maja ehitada. Kasutasin peamise majamaterjalina tühjaks söödud Pringlesi krõpsutoru.

Step 1: Supplies

These are some of the things I needed. I also used a kitchen knife, a see through tape, a needle and some yarn and a piece of cardboard.

---

Peale pildil olevate materjalide ja tööriistade kasutasin veel kööginuga, läbipaistvat laia kleeplinti, nõela, lõnga ja tükki pappi.
my son and i love this idea and now we're waiting the small robin bird that lives in the neighborhood to come!
Mulle meeldib see lihtne ja vaevata riputamise s&uuml;steem. Ja &auml;ge siin eesti keelt lugeda. <br>Aga pane pealkirja &quot;Tee ise linnumaja&quot; v&otilde;i midagi sellist, et googli otsing eesti keeles paremini m&otilde;ikaks.
:) Ait&auml;h. T&auml;naseks on selgunud, et akna k&uuml;ljes rippudes kolksub majake ikkagi vastu akent ja teeb kerget m&uuml;ra, aga pm on v&otilde;imalik l&otilde;ng pikemaks teha, maja aknaplekile toetada, aga l&otilde;ng takistab tal alla kukkumast, kui linnud s&ouml;&ouml;ma tulevad. Aga kui majaseina sisse konksu taguda ei taha, siis on selline lahendus igatahes abiks. :)

About This Instructable

3,759views

13favorites

License:

More by hkannelm:Springles can bird house (tee ise linnumaja) 
Add instructable to: