author

m_shannon

Inbox View Profile
LocationSyracuse, New YorkJoined
Instructables7InstructablesViews49,707ViewsComments71CommentsFollowers62Followers
Inbox View Profile
Why buy it for $3.50 when you can make it yourself for at least $35?

Achievements

10K+ Views Earned a bronze medal
Candy Challenge
Contest Winner First Prize in the Candy Challenge
Jewelry Challenge
Contest Winner Runner Up in the Jewelry Challenge
Cardboard Challenge
Contest Winner Runner Up in the Cardboard Challenge

Welcome to Instructables! Pick what you love and

discover inspiring projects from our community

Customize Feed