author
5Instructables35,741Views65CommentsSyracuse, New York
Why buy it for $3.50 when you can make it yourself for at least $80?

Achievements

10K+ Views Earned a bronze medal
Jewelry Challenge
Contest Winner Runner Up in the Jewelry Challenge
Cardboard Challenge
Contest Winner Runner Up in the Cardboard Challenge
Show 3 More »